Burak Özkoçak

Yaşamaya başlayacağım bu dünyaya gözlerimi 13.05.1996 tarihinde Ankara’nın bir bahar gününde açmışım. Büyüme aşamasında ve gelecek adına attığım her adımda hayatın bana kattıklarını biriktirerek bu günlere ulaştım. Hayat tecrübesi ve yaptığım iş adına bohçamda çok şey biriktirdim. Şimdi bu biriktirdiklerimi daha da geliştirerek insanlarla paylaşma aşamasındayım.

Çalışma hayatımı en sevdiğim platformlar ile ilgili sosyal medya danışmanlığı yaparak devam ettiriyorum. Bunun yanında pek çok alanda da kendimi yetiştirmeye devam ediyorum. Bu alanları sizlere şu şekilde sıralayabilirim.

1.

Afiş Tasarımı

Sizin isteklerinize özel afiş tasarımı yapabilirim.

2.

LOGO – Video Tasarımı

Markanız için bir logo tasarımı ve reklamınız için video tasarımı yapabilirim.

3.

Marka Danışmanlığı

Markanızı sosyal medyada ve internet üzerinde büyütmeniz için size yardımcı olabilirim.

Adwords

Google’a reklam vermenizi sağlayabilirim.

Adwords

Google’a reklam vermenizi sağlayabilirim.

Web Sitesi Tasarımı

Firmanıza özel bir internet sitesi hazırlayabilirim.

Web Sitesi Tasarımı

Firmanıza özel bir internet sitesi hazırlayabilirim.

Seo Hizmetleri

Google’da reklam vermeden ilk sıraya çıkabilirsiniz.

Seo Hizmetleri

Google’da reklam vermeden ilk sıraya çıkabilirsiniz.

İçerik Üretimi

Sosyal medya veya internet sitenizde sizin yerinize içerik üretebilirim.

Dijital Pazarlama

Sizin firmanıza ait bir markanını internet üzerinde dijital kimliğini pazarlamanıza yardımcı olabilirim.

Diğer

Yaptığım çalışmalarda internet ortamının, teknolojinin ve sosyal medyanın tüm olanaklarını öğrenmeye ve kullanmaya çalışmaktayım. Yaptığım her çalışmada kariyerime bir tuğla daha koymanın mutluluğunu yaşıyorum. Birlikte çalıştığımız ve kendilerine proje yaptığım kişilerin mutluluğu ve memnuniyeti yaptığım işe olan bağlılığımı biraz daha arttırmaktadır.

İletişime Geç

Mutlu müşteriler ve mutlu bir ben için yaptığım çalışmalarım arasında sosyal medya, logo tasarım, web sitesi tasarımı gibi çalışmalarım bulunmaktadır. Bu alanlarda kariyerimin zirvesini yakalama adına sürekli ve kendinden emin bir şekilde yürümeye devam ediyorum. Bu yolda elde edeceğim başarılarımı sizinle paylaşmak beni mutlu edecek ve sizlerin de memnuniyetini sağlayacaktır. Sınırsız platformların ve projelerin ortamında sizlere kaliteli çalışmalar sunmak üzere burada bulunuyorum. Benimle iletişim kurduğunuzda size yeni ve başarılı bir dijital dünyanın kapıları sizin için aralanmış olacaktır.

Teknolojinin ve internetin hayatımıza girmesi ve artık hayatımızda çok geniş bir yer kaplaması sebebiyle herkesin ve her markanın web üzerinde kendini ifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Kendinizi ve yaptığınız işi en güzel şekilde ifade etmek için bu alanda profesyonel çalışma yapan bana ihtiyaç duyacaksınız. Markanızı tanıtmak ve sosyal medya ortamında tanınır olmanızda size profesyonel çözümler sunmakta ve bu alanda projelerimi sizlerle paylaşmaktayım. Referans olması ve yaptığım çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmanız için buradan instagram sayfasını inceleyebilirsiniz.

Instagram Hesabım